Titles you rated
The WolverineRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5