Movies
Ratings
812
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5- The Daechi ScandalRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5