Titles you rated
The King of PigsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5