Series
Ratings
12
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5