Movies
Ratings
101
Rules of DatingRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0