Movies
Ratings
77
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
InkheartRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0