Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 4.0