Series
Ratings
55
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0