Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0