Movies
Ratings
119
FrozenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0