Titles you rated
Dr. NoRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Lee Jang-Ho's Baseball TeamRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
GoldfingerRated ★ 5.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
The Blues BrothersRated ★ 4.0
MoonrakerRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
TransformersRated ★ 1.0