Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5