Movies
Ratings
353
Take This WaltzRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
MicrocosmosRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AnesthesiaRated ★ 3.0
Away We GoRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 4.0