Titles you rated
- Kekkon Dōsōkai ~SEASIDE LOVE~Rated ★ 5.0
- Honey and CloverRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 1.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Asuka High School March!Rated ★ 1.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 1.5
UnfairRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 2.5
Magical DoReMi #Rated ★ 2.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 1.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.0