Movies
Ratings
153
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5