Titles you rated
TullyRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 0.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Stateless ThingsRated ★ 1.5
Futureless ThingsRated ★ 2.0
The Day AfterRated ★ 1.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0