Titles you rated
The RoadRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FishmansRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0