Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.0
HildaRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Beatles: Get BackRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
FLCLRated ★ 4.5