Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0