Movies
Ratings
132- Snowflake, the White GorillaRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Smokin' AcesRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The Famous FiveRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0