Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
BoriRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5