Movies
Ratings
660
Gods of EgyptRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5