Movies
Ratings
495
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 1.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 2.0
Barton FinkRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 5.0