Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5