Titles you rated
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5