Movies
Ratings
319
VenomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5