Movies
Ratings
71
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
WhitneyRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Love & MercyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5