Movies
Ratings
235
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Travis Scott: Look Mom I Can FlyRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 3.5