Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0