Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.5