Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 4.5
- MacGyverRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Strongest DeliverymanRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 0.5