Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
GateRated ★ 0.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0