Movies
Ratings
487
StokerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
LockoutRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5