Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0