Series
Ratings
28
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- The Secret Life of DogsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5