Movies
Ratings
421
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5