Movies
Ratings
45
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
FelonRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0