Titles you rated
The Burning PlainRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 5.0
A Royal AffairRated ★ 4.5
The Kings of SummerRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
PaulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0