Movies
Ratings
366
Perfect BlueRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0