Titles you rated
FrozenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0