Titles you rated
Second LoveRated ★ 4.0- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5
The Last CinderellaRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0