Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0