Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
DreamWorks Dragons: Defenders of BerkRated ★ 3.0
DreamWorks Dragons: Riders of BerkRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0- The SummerRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0