Series
Ratings
70
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- The Secret Life of DogsRated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0