Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0