Movies
Ratings
231
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5