Movies
Ratings
761
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5