Series
Ratings
27
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0