Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0