Movies
Ratings
139
Homeward BoundRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5